Niezależny serwis urządzeń do pomiaru i reguluacji kół firmy
o firmie phoros serwis

O firmie

Phoros Serwis powstał z myślą o wszystkich użytkownikach urządzeń do geometrii kół firmy Beissbarth. Długoletnia praktyka w serwisie urządzeń do geometrii kół gwarantuje skuteczne, szybkie i tanie naprawy, przeglądy i kalibracje. Firmie zaufało już wielu klientów, nie tylko z Polski, ale również z innych krajów Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii czy Ukrainy.

Większość problemów z urządzeniem diagnozuję podczas rozmowy telefonicznej. Niejednokrotnie problem jest rozwiązywany natychmiast przez użytkownika / właściciela urządzenia, bez interwencji mojego serwisu.

Cenię sobie zaufanie klientów, i gwarantuję zadowolenie z usług.

Geometria pojazdu

Dlaczego geometria kół pojazdu jest tak ważna?
1

Nieprawidłowe ustawienie geometrii kół powoduje nierównomierne zużycie opon i ma wpływ na prowadzenie pojazdu i bezpieczeństwo jazdy. Złe ustawienie geometrii kół wpływa również na nadmierne zużycie części układu kierowniczego i zawieszenia.

2

Producenci pojazdów ustawiają geometrię kół w fabryce po procesie produkcji aby zapewnić komfortową i bezpieczną jazdę dla danego pojazdu oraz uzyskać maksymalną żywotność opon. Podczas normalnej eksploatacji pojazdu zużyciu ulegają części zawieszenia takie jak drążki kierownicze, końcówki drążka kierowniczego, sworznie wahacza i inne. Po wymianie któregoś z elementów zawieszenia powinna być sprawdzona geometria kół a jeśli jest to konieczne wyregulowana.

3

Szybkie zużycie opon do wewnątrz lub na zewnątrz, niejednokrotnie świadczy o nieprawidłowym ustawieniu geometrii kół. Pomiar i regulacja geometrii kół jest stosunkowo niedrogą usługą warsztatową, dopełniającą szereg zabiegów naprawczych zawieszenia pojazdu. Warsztat posiadający urządzenie do pomiaru i regulacji geometrii kół zyskuje klientów, którym zapewnia kompleksową obsługę.

Oferta

kalibracja

Kalibracja

naprawy bieżące

Naprawy biężace

przeglądy

Przeglądy

modernizacje

Modernizacje

szkolenia

Szkolenia z zakresu obsługi urządzenia

oferty na allegro

Kliknij i zobacz oferty na Allegro

Zapewniamy:

Ekspresowe terminy

Gwarancja na wykonane naprawy

Wyłącznie oryginalne części zamienne

Dojazd do klienta

Kontakt

telefon

Telefon:

501 647 956